Oteller Haritası / Türkiye / Muğla / Bodrum / Bodrum Merkeze Yakın 5 Yıldızlı Oteller

Bodrum Merkeze Yakın 5 Yıldızlı Oteller

Bodrum MerkezBodrum Merkez civarında tavsiye edilen en yakın 5 Yıldızlı Oteller aşağıdaki Muğla Bodrum bölge haritasında belirtiliyor. Belirtilen fiyatlar “en düşük / en yüksek” ortalama fiyatlardır, size az-çok fikir verecektir. Oda fiyatları sezona ve oda tipine göre değişiklik gösterebileceğinden görmek için otelin (veya tesisin) adına tıklayarak rezervasyon sayfasına girip tarih belirtmeniz yeterli. Böylece seçtiğiniz tarihte müsait yer olup olmadığını da görmüş olursunuz. Ardından hemen yer ayırtabilirsiniz.

Aşağıdaki listede belirtilen mesafeler, otelin “Bodrum, Muğla” adres noktasına ne kadar yakın olduğunu gösterir.

Bodrum Merkez ve Yakınındaki 5 Yıldızlı Oteller

   Bodrum Merkez yakınında otel ararken sizin için konumdan ziyade ucuz olması daha önemliyse agoda’nın Bodrum Merkez’de Ucuz 5 Yıldızlı Oteller bölümüne göz atabilirsiniz. Fiyatını uygun bulduğunuz bir otelin haritadaki konumunu görebilir, müsaitlik durumunu kontrol ederek hemen yer ayırtabilirsiniz. Bodrum Merkez’de tavsiye edilenleri görmek isterseniz Bodrum Merkez’de Tavsiye Edilen 5 Yıldızlı Oteller sayfasına bakabilirsiniz. Rezervasyon yapmış olanların konaklama sonrası değerlendirmeleri temizlik, hizmet, oda kalitesi gibi kriterlerle 10 üzerinden puanlandırılıyor. Otel sayfasına girdiğinizde tesisin sağladığı imkanlar ve oda tipleri dışında sayfanın en altında yurtiçinden/yurtdışından gelip konaklamış olanların yorumlarını görebilirsiniz. (agoda, dünyanın en büyük uluslararası rezervasyon firması olan booking ile aynı firmaya bağlı olduğundan, booking üzerinden yer ayırtmış müşterilerin yorumları da bulunuyor)

   Bodrum Merkez yakınındaki 5 Yıldızlı Oteller arasında pek çoğu ön ödemesiz rezervasyon imkanı sağlar. Yani rezervasyonu şimdi tamamlayıp, ödemeyi daha sonra yapabilirsiniz…

   Bodrum Merkez Civarı Oteller, Fiyatlar

   Bodrum Merkez’de yer alan Bodrum Merkez yakınındaki 5 Yıldızlı Oteller ve fiyatları haritada gösteriliyor. Belirtilen fiyatlar “en düşük / en yüksek” ortalama fiyatlardır, otelin sizin için ne kadar uygun fiyatlı olup olmadığı konusunda fikir verir. Oda fiyatları sezona ve oda tipine göre değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla net fiyatı görmek için rezervasyon sayfasına girip tarih belirtmeniz yeterli. Bodrum Merkez yakınındaki otellerin çoğunda ön ödemesiz ve bazılarında kredi kartsız rezervasyon imkanı mevcut. Yani rezervasyonu şimdi tamamlayıp, ödemeyi otelde yapmak mümkün. Bodrum Merkez yakınındaki 5 Yıldızlı Oteller arasından seçim yaparken daha önce konaklamış olan müşterilerin yorumlarına göz atmanız tavsiye edilir. Böylece tesisin servis kalitesi, iyi ve temiz olması gibi konularda fikir sahibi olup daha iyi bir değerlendirme yapabilirsiniz. Yorumları görmek için seçtiğiniz otelin sayfasına girip en alta bakın.

   Bölgede ilginizi çekebilecek diğer yerler ve yakınındaki oteller (haritada gösteriliyor);

   Bodrum Merkez’de bulunan 5 Yıldızlı Oteller arasında en uygun fiyatlı veya en ucuz otelleri arıyorsanız en ucuz konaklama sayfasına bakın. Buradaki 5 Yıldızlı Oteller en düşük fiyatlı olandan başlayıp listelenir (Bazı otellerde internete özel indirimler olduğunu farkedeceksiniz). Genellikle oda/kahvaltı ve hostel tarzı konaklamalar en ucuz fiyatları verirler. Bunun yanısıra bazı pansiyon ve motellerde de ucuz fiyatlara rastlamak mümkün…